Yatırım Danışmanlığı

YAŞAR GROUP Yatırım danışmanlığı; yatırımcılara finansal varlıklar hakkında sözlü ya da yazılı olmak üzere analiz desteği verir ve yatırımcıyı doğru yönlendirmeye çalışır. YAŞAR GROUP Yatırım danışmanlığı Sermaye Piyasası Kurulu’nun (SPK) belirlemiş olduğu kurallar çerçevesinde yatırım desteği vermektedir.

Yatırım tavsiyelerinde bulunan yatırım danışmanlığımız bankalarda, aracı kurumlarda ve finans  alanında hizmet veren pek çok kurumda çalışmaktadır.
YAŞAR GROUP Yatırım danışmanlığı; yatırımcıyı iyi tanıyan, sayısal düşünme gücüne sahip, sabırlı, ikna gücü yüksek ve stresle başa çıkabilecek güçlü karakter özelliklere sahiptir.

YAŞAR GROUP Yatırım danışmanlığı kurumun yetki ve sorumluluğu dahilinde hareket etmektedir.

YAŞAR GROUPYatırım Danışmanlığı; yurtiçi piyasalar, yurtdışı piyasalar ve araştırma bölümleri ile koordineli çalışarak, analist ve traderların analiz ve beklentilerini değerlendirdikten sonra yatırımcılarına özel yatırım önerileri haline dönüştürmektedirler. Yatırımcıların alım satım kararları yatırım danışmanlığımız tarafından uygulanmaktadır. Yatırımcıyı yakından tanıyarak, risk/getiri analizinin doğru yapılması ve yatırımcının ihtiyaçlarına en uygun yatırım stratejilerini ve alternatiflerini sunulmaktadır.

​​​​​​​​​